De vier Dokkumer Bed & Breakfast appartementen zitten in één nieuw stadspand op de Boterstraat. Een prachtige locatie middenin het centrum op de Boterstraat. Via de gezamenlijke hal neem je de linkerdeur op de eerste verdieping. Dit appartement is geschikt voor twee gasten. Hier kom je meteen binnen bij de keuken met zithoek links. Je hebt hier een prachtig uitzicht op de straat. In de keuken is geen vaatwasser of oven/ magnetron aanwezig. Vanuit de ingang naar rechts ga je naar de badkamer. In het halletje achter de schuifdeur is de slaapkamer met tweepersoonsbed. Niet zomaar een tweepersoons bed. Nee dit is een echte AVEK boxspring! Behoort tot de top 10 beste boxspring bedden van Nederland en wordt gemaakt in Friesland. Via de slaapkamer de tuindeur uit en je stapt zo op je eigen balkon met twee stoelen en een tafeltje. Je verblijf bij de Dokkumer Bed & Breakfast appartementen is inclusief bedlinnen, handdoeken, badkamer artikelen van The Spa Collection. Keukenset, afwasmiddel, zout, olijfolie en koffie/ thee. Buiten is het heerlijk vertoeven hier maar je zit middenin het centrum dus alle terrassen zitten ook op hele korte loopafstand. Omdat de slaapkamer aan de achterzijde zit hoor je hier helemaal niks. Kom je met vrienden dan is dit ook een ideale locatie om twee of meer appartementen te huren. Zo heeft iedereen z'n eigen appartement en zit je toch samen op één locatie. Boek een kinderupgrade en dan krijg je gratis spelletjes voor de kids erbij die je kunt huren. Geef ook aan als je gebruik wilt maken van ons kinderbedje of kinderstoel, aankleedkussen of een boxkleed! Dit is gratis op basis van beschikbaarheid.
Inchecken doe je wanneer je hier zelf zin in hebt op een tijdstip wat jullie het beste past na 14:00 via ons handige sleutelkastje. Een dag vantevoren krijg je van ons een mail waar de instructies in staan. Verwachten jullie nog eerder in Dokkum te zullen zijn? Geef het gerust aan via whatsapp en we denken graag met je mee. Lukt het ons ook eerder dan kan dat gewoon.
Uitchecken kan tot 10:00. Boeken jullie een ontbijt erbij dan mogen jullie een uur langer blijven als cadeautje.
Wij adviseren je om eerst de auto te parkeren bij een van de randparkeerplaatsen voordat je naar de accommodatie gaat. Bij alle randparkeerplaatsen zijn ook laadpalen aanwezig voor elektrische auto's. Parkeren is hier gratis en het zit op korte loopafstand. De meeste straten in Dokkum zijn eenrichtingsverkeer. Ons kantoor en de meeste locaties van ons zijn per auto overdag niet bereikbaar omdat ze in de winkelstraten gevestigd zitten. Op onze stadsplattegrond hebben we de randparkeerplaatsen aangegeven.
Alleen bij B&B Bierbrouwerij het Klavertje is er een mogelijkheid tot het binnen stallen van de fietsen. Bij de andere accommodaties is het mogelijk om de fietsen te parkeren in de daarvoor aangegeven openbare buiten fietsen stallingen van de stad. Wil je toch graag je fiets veilig binnen stallen? Sinds kort huren we een kantoor ruimte in de binnenstad en hier kunnen de fietsen binnen gezet worden. We vragen hier € 10,00 per fiets voor. Ook elektrische fietsen kunnen hier opgeladen worden. Het is wel noodzakelijk om deze plek een dag vantevoren via ons te reserveren via het whatsapp nummer. Dan sturen we jullie een betaallink voor de betaling.
Kinderen tot drie jaar mogen bij ons gratis komen logeren. Let op, niet in alle locaties is er ruimte om een bedje bij te plaatsen. Vanaf drie jaar gaan we er van uit dat ze op de aanwezige bedden slapen en daarvoor rekenen we de normale prijs. Willen jullie geen gedoe met het slepen van een campingbedje? Snappen we! Kies dan voor de kinderupgrade. Opgemaakt campingbedje met kinderbeddengoed, kinderstoel, aankleedkussen en op verzoek een baby badje! Deze upgrade is gratis voor kinderen en alleen op basis van beschikbaarheid.
Gratis annuleren is mogelijk tot 1 dag voor aankomst. Uw reservering annuleren kan via de mail of telefonisch